43 results in search
$2,450,000
96
18007 Norton Drive Phillipsburg MO 65722

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,362
Dom 27
$2,450,000
96
18007 Norton Drive Phillipsburg MO 65722

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 27
$725,000
98
2001 Beck Lane Lebanon MO 65536

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,000
Dom 71
$620,000
46
13449 State Highway J #13449 Conway MO 65632

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,040
Dom 38
$599,900
-$30,000
58
2421 Candlebark Lane Lebanon MO 65536

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,256
Dom 72
$595,000
98
2001 Beck Lane Lebanon MO 65536

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,000
Dom 71
$560,000
60
2444 Copperwood Drive Lebanon MO 65536

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,800
Dom 8
$499,900
46
000 #72 Route 66 Lebanon MO 65536

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 8
$380,000
13
131-135 Conner Drive Lebanon MO 65536

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 2,227
Dom 120
$380,000
11
111-115 Conner Drive Lebanon MO 65536

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 2,227
Dom 66
$380,000
13
120-126 Conner Drive Lebanon MO 65536

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 2,227
Dom 119
$362,000
-$6,000
83
31932 Hwy 5 Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,688
Dom 1
$317,900
31
1033 Daytona Drive Lebanon MO 65536

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,582
Dom 88
$284,500
57
22762 Post Oak Drive Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,072
Dom 28
$259,900
35
30050 State Highway T Richland MO 65556

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,210
Dom 37
$250,000
43
12831 State Highway 64 Lebanon MO 65536

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,400
Dom 23
$249,900
19
213 Smith Road Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,790
Dom 3
$245,000
45
120 W Main Street Phillipsburg MO 65722

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 2,690
Dom 15
$234,900
-$5,000
33
206 Meadowmere Court Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,508
Dom 14
$229,900
49
25042 Monaco Lane Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,648
Dom 8
$215,000
23
22781 U.S. Route 66 Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,401
Dom 8
$205,000
35
1129 Lacy Drive Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,210
Dom 30
$199,900
-$4,100
16
490 Texas Avenue Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,080
Dom 0
$190,900
59
000 Mo-32 Lebanon MO 65536

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 23
$190,000
11
111 Conner Drive Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,114
Dom 66
$165,000
48
13075 Highway B Lebanon MO 65536

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$165,000
46
518 Holly Street Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,572
Dom 0
$150,000
23
209 S Park Manor Boulevard Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,028
Dom 40
$149,900
19
000 State Highway T Richland MO 65556

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 36
$120,000
22
Tract R Greatview Lane Lebanon MO 65536

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 123