200 results in search
$535,000
-$20,000
31
20722 State Highway AA Potosi MO 63664

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,860
Dom 218
$429,900
23
2817 Pomme Meadows Drive Arnold MO 63010

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,387
Dom 3
$379,000
60
11336 Choctaw Circle Ste Genevieve MO 63670

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,718
Dom 511
$279,900
22
54 Fairview Drive Hillsboro MO 63050

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,595
Dom 31
$269,900
33
420 Dairy Road Elkland MO 65644

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,450
Dom 153
$269,900
36
420 Dairy Road Elkland MO 65644

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,450
Dom 93
$240,000
-$4,900
16
1165 New Towne Road Arnold MO 63010

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 142
$229,000
44
706 Bogy Street De Soto MO 63020

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 912
Dom 45
$220,000
19
413 E Sainte Marie Street Perryville MO 63775

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,208
Dom 14
$195,000
20
421 W College Street Aurora MO 65605

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,100
Dom 0
$190,000
-$25,000
12
7440 Highway 17 Houston MO 65483

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,028
Dom 33
$190,000
-$25,000
10
7440 Highway 17 Houston MO 65483

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,028
Dom 5
$65,000
43
1010 Mead Lane Ironton MO 63650

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,328
Dom 39
$7,950,000
16
132 N Brentwood Boulevard Clayton MO 63105

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 6,588
Dom 157
$4,950,000
99
12723 Topping Acres St Louis MO 63131

Beds 4
Baths 8
Sq.Ft. 6,840
Dom 10
$4,950,000
80
24 Oakleigh Lane Ladue MO 63124

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 7,373
Dom 43
$4,750,000
251
1100 Lakewood Drive Monett MO 65708

Beds 4
Baths 9
Sq.Ft. 15,121
Dom 178
$4,400,000
42
16311 Sunburst Road Lebanon MO 65536

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,834
Dom 0
$4,300,000
12
1240 Fienup Farms Chesterfield MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,671
Dom 5
$3,950,000
81
12 E Brentmoor Park Clayton MO 63105

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 4,822
Dom 50
$3,950,000
-$350,000
99
9 Woodview Drive Lake St Louis MO 63367

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 6,558
Dom 96
$3,695,000
26
7788 Pershing Avenue St Louis MO 63105

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,756
Dom 0
$3,600,000
93
2168 Pendleton Road Farmington MO 63640

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,550
Dom 118
$3,500,000
94
10600 Country View Drive Creve Coeur MO 63141

Beds 4
Baths 8
Sq.Ft. 6,424
Dom 40
$3,100,000
45
8116 University Drive Clayton MO 63105

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,982
Dom 7
$2,995,000
22
1015 Claymark Drive Town and Country MO 63131

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 5,353
Dom 0
$2,950,000
17
1004 Weidman Road Chesterfield MO 63017

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,707
Dom 25
$2,900,000
-$300,000
43
2236 S Konstanz Drive Innsbrook MO 63390

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,922
Dom 19
$2,800,000
51
8130 Westmoreland Avenue Clayton MO 63105

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 4,823
Dom 58
$2,695,000
80
1105 Shepard Oaks Drive Wildwood MO 63038

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 6,507
Dom 13