57 results in search
$829,000
15
1335 Thomas Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,403
Dom 140
$535,000
62
11942 Cedar Side Circle Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,115
Dom 82
$450,000
77
12400 Private Drive 5308 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,285
Dom 186
$450,000
32
1854 Osage Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,372
Dom 280
$429,900
57
1873 Longview Lane Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,483
Dom 4
$394,000
51
905 Brookside Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,373
Dom 23
$385,000
55
12200 Country Oaks Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,811
Dom 57
$375,000
47
11985 State Route V Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,878
Dom 46
$375,000
45
10901 State Route Bb Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,652
Dom 6
$374,900
36
16541 Private Drive 2164 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,938
Dom 7
$369,900
49
18480 State Route O Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,229
Dom 8
$364,900
67
10694 Conifer Circle Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,025
Dom 20
$339,000
47
821 Cambridge Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,632
Dom 33
$335,900
68
18190 MCR 540 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,850
Dom 139
$330,000
34
204 Becca Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,937
Dom 14
$329,000
52
1112 Sycamore Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,288
Dom 16
$299,900
44
10830 Dennie Court Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,769
Dom 20
$299,500
42
1599 E State Route 72 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,300
Dom 110
$285,000
29
905 Hampton Court Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,876
Dom 8
$282,000
16
1112 Murry Lane Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,500
Dom 44
$275,000
20
1606 Pilgrim Place Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,802
Dom 29
$275,000
36
10430 County Road 8110 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,055
Dom 3
$274,900
65
12394 State Route V Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,120
Dom 3
$269,900
-$5,000
59
18670 Maries Road 542 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,722
Dom 52
$269,000
39
18558 Maries Rd 542 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,962
Dom 9
$265,000
37
1877 Osage Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,720
Dom 7
$265,000
-$10,000
42
800 Greenbriar Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 919
Dom 6
$250,000
26
14045 County Road 7120 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,680
Dom 13
$250,000
33
12559 State Route F Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,175
Dom 1
$245,000
8
1002 Pheasant Hill Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,002
Dom 4