35 results in search
$2,845,000
71
25715 Hwy 17 Waynesville MO 65583

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 105
$1,750,000
38
14305 St Robert Outer Rd St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 78
$1,500,000
36
571 VFW Memorial Drive St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 251
$950,000
34
198 Firehouse Drive Waynesville MO 65583

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 232
$849,900
17
530 Old Route 66 St Robert MO 65584

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 29,062
Dom 1762
$799,000
51
25330 Republic Road Waynesville MO 65583

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 288
$720,000
15
401-411 Country Villa St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 159
$600,000
2
1125 Old Rt. 66 MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 340
$567,000
29
107 Fina Avenue St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 145
$550,000
41
2 Industrial Road Richland MO 65556

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 50
$550,000
6
902 Old Route 66 St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 18
$499,000
49
105 3rd Street E Dixon MO 65459

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 348
$495,000
30
1126 Old Rte 66 St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 21
$475,000
30
106 Bosa Drive St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 36
$450,000
2
0 St. Robert Outer Road St Robert MO 65584

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 594
$450,000
7
213 St. Robert Boulevard St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 96
$450,000
39
100 Ashley May Waynesville MO 65583

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 12
$395,000
22
500 S Commercial Street Crocker MO 65452

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 288
$394,500
-$5,000
67
307 Historic Route 66 Waynesville MO 65583

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 178
$375,000
25
1002 Historic 66 Waynesville MO 65583

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 182
$350,000
-$50,000
2
13850 Highway 28 Dixon MO 65459

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 174
$345,000
4
407 Old Route 66 St Robert MO 65584

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 700
$325,000
28
14325 Saint Robert Outer Road St Robert MO 65584

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 2,100
Dom 465
$299,000
54
101 Comfort Inn Boulevard St Robert MO 65584

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 1,440
Dom 474
$250,000
2
0 St. Robert Outer Rd St Robert MO 65584

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 594
$250,000
16
TBD Highway P Richland MO 65556

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 35
$185,000
40
22199 Y Highway St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 301
$175,000
19
217 North Street Waynesville MO 65583

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 875
Dom 743
$150,000
35
306 Locust Dixon MO 65459

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 117
$150,000
29
30570 Highway Ab Richland MO 65556

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 13