26 results in search
$625,000
29
12601 Jane Denny Lane Unincorporated MO 63128

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,722
Dom 4
$449,000
29
16 BAYSWATER Road St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,619
Dom 123
$368,000
-$32,000
44
4605 Von Talge Meadows Drive St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,445
Dom 2
$299,900
37
484 Summit Tree Court Fenton MO 63026

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,008
Dom 39
$212,000
49
4501 Eli Drive #K St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,364
Dom 85
$210,000
-$2,000
39
4501 Eli Drive #G St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,344
Dom 31
$209,990
28
7965 Royal Arms Court St Louis MO 63123

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,020
Dom 0
$204,900
37
4525 Eli Drive #D St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,358
Dom 189
$199,900
36
12574 Chardin Place #4 St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,154
Dom 29
$195,500
21
10017 Chardin Way #3 St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,144
Dom 16
$187,500
14
12587 Chardin Place #4 St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,154
Dom 14
$184,900
13
12586 CHARDIN PLACE #4 Unincorporated MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,154
Dom 179
$179,900
44
10843 Carroll Wood Way Unincorporated MO 63128

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,080
Dom 15
$177,900
27
10003 Sakura Drive #D St Louis MO 63128

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,104
Dom 1
$175,000
29
10587 Carroll Wood Way Unincorporated MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 928
Dom 159
$175,000
-$10,000
28
11212 Gravois Road #202 Sappington MO 63126

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,016
Dom 35
$174,900
40
9218 Bent Pine Court #F St Louis MO 63126

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 964
Dom 2
$168,000
15
10819 Carroll Wood Way Unincorporated MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,482
Dom 206
$158,000
24
10697 Carroll Wood Way St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 928
Dom 16
$155,000
24
10971 Carroll Wood Way #1 Unincorporated MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,074
Dom 20
$145,000
34
7916 Camelot Lane #4 Crestwood MO 63123

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 792
Dom 25
$144,900
31
10135 Sakura Drive #G St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2