70 results in search
$1,275,000
87
000 Highway 32 Licking MO 65542

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 9
$1,275,000
93
000 Highway 32 Licking MO 65542

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 37
$1,000,000
-$250,000
62
15556 Slab Spring Drive Licking MO 65442

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,260
Dom 80
$1,000,000
82
15556 Slab Spring Drive Licking MO 65542

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,534
Dom 7
$785,000
69
19176 Highway CC Licking MO 65542

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 4,228
Dom 40
$599,900
44
115 Cedar Street Licking MO 65542

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 103
$560,000
22
000 Kofhal Road Licking MO 65542

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 131
$560,000
22
0 Kofhal Road Licking MO 65542

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 131
$497,000
60
13033 Shafer Road Licking MO 65542

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,581
Dom 15
$474,000
-$23,000
60
13033 Shafer Road Licking MO 65542

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,902
Dom 17
$429,900
23
19071 Highway 32 Licking MO 65542

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,912
Dom 24
$369,000
28
14646 Highway 63 Licking MO 65542

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 17
$369,000
28
14646 U.S. 63 Licking MO 65542

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$345,000
33
000 Bailey Road Licking MO 65542

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 9
$325,000
37
17160 Hwy BB Licking MO 65542

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,222
Dom 65
$325,000
37
17160 State Route Bb Licking MO 65542

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,222
Dom 65
$299,900
58
17075 Highway BB Licking MO 65542

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,244
Dom 54
$299,000
43
20305 Pigeon Creek Road Licking MO 65542

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,500
Dom 53
$289,000
94
16680 Cantrell Drive Licking MO 65542

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,232
Dom 331
$289,000
47
16680 Cantrell Drive Licking MO 65542

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,232
Dom 2
$280,000
18
000 Kofhal Rd Licking MO 65542

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 131
$280,000
18
0 Kofhal Rd Licking MO 65542

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 131
$280,000
37
310 S Main Street Licking MO 65542

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,742
Dom 2
$270,000
11
0 Deason Drive-Tract 1 Licking MO 65542

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 172
$270,000
11
000 Deason Drive-Tract 1 Licking MO 65542

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 52
$248,000
35
235 Maple Avenue Licking MO 65542

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,867
Dom 26
$240,000
18
18755 Dixon Road Licking MO 65542

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,034
Dom 209
$225,000
27
225 N Main Street Licking MO 65542

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,952
Dom 0