23 results in search
$849,000
45
625 Little Aunts Creek Road Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 1,930
Dom 8
$815,000
39
20 Redbud Lane Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,975
Dom 197
$769,900
86
94 Irish Hills Boulevard Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,500
Dom 4
$725,000
36
574 Edgewater Estates Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,000
Dom 18
$700,000
61
158 Wildflower Road Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,745
Dom 18
$698,000
-$40,000
50
255 Point Seven Road #1 Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,528
Dom 1
$669,000
76
187 Silver Sunset Lane Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,540
Dom 43
$654,900
-$5,000
103
74 Westward Way Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,120
Dom 46
$614,700
61
24 Lands End Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,986
Dom 17
$595,000
59
58 Homestead Lane Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,750
Dom 15
$580,000
77
81 Lakeshore Drive Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,783
Dom 1
$529,000
30
40 Overton Court Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,891
Dom 45
$459,900
30
10 Greenview Drive Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,900
Dom 39
$449,900
46
219 Point Seven Road #10 Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,502
Dom 0
$444,000
39
60 Montego Drive Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,248
Dom 14
$425,000
55
133 Point Seven Road #15 Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,528
Dom 41
$399,000
64
532 Bonanza Drive Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,400
Dom 9
$395,500
-$3,500
57
35 Trail Ridge Drive Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,232
Dom 5
$389,000
62
175 Canyon Forest Circle Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,344
Dom 18
$374,500
51
252 Sleepy Hollow Drive Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,284
Dom 1
$359,000
27
219 S Southport Lane #31 Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,528
Dom 19
$342,000
42
187 Johnson Way Lane Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,144
Dom 24
$340,000
46
98 Holiday Hideaway Court #1 & 2 Kimberling City MO 65686

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 913
Dom 7