52 results in search
$460,000
57
5963 Spurgeon Road Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,641
Dom 0
$419,000
-$20,000
44
25636 Fir Road Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,974
Dom 2
$379,900
53
6575 Spurgeon Road Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,642
Dom 9
$369,900
1
786 N Simmental Lane Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,668
Dom 0
$350,000
56
4314 Wisteria Way Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,279
Dom 35
$345,000
44
2905 Southern Hills Drive Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,636
Dom 9
$329,900
27
1706 W Marigold Drive Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,544
Dom 80
$322,068
32
1509 Sedge Street Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,760
Dom 0
$316,869
32
1402 Sedge Street Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,760
Dom 36
$315,055
31
1403 Sedge Street Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,760
Dom 0
$299,872
31
1620 Sedge Street Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,760
Dom 171
$295,200
16
2010 Quincy Street Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,460
Dom 16
$289,000
43
2007 E Sadie Lane Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,010
Dom 13
$270,688
25
1504 Sedge Street Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,550
Dom 35
$265,000
41
2817 E Miller Court Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,550
Dom 0
$255,000
42
320 E Plaza Drive Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,824
Dom 0
$251,691
18
2110 Mia Faith Place Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,450
Dom 0
$239,000
37
2205 Virginia Avenue Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,534
Dom 0
$235,000
38
211 N Saint Clair Court Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,445
Dom 0
$235,000
27
1874 W Elm Drive Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,350
Dom 0
$230,692
28
3317 Willow Lane Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,668
Dom 7
$230,000
59
302 S Mckinley Avenue Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,619
Dom 69
$229,000
41
30696 Fox Run Lane Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,920
Dom 0
$225,000
21
4021 E 15th Place Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,410
Dom 55
$220,000
-$5,000
1
2210 S Mcconnell Avenue Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,188
Dom 6
$199,900
20
2508 N Indiana Avenue Joplin MO 64801

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,396
Dom 0
$199,000
15
1402 S Byers Avenue Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,426
Dom 0
$189,000
28
423 E 39th Street Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,542
Dom 9
$185,390
34
6753 Highway Nn Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,080
Dom 1
$179,900
21
2521 S Schifferdecker Avenue Joplin MO 64804

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,206
Dom 0