39 results in search
$2,100,000
74
14560 Dry Fork Road Festus MO 63028

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,625
Dom 269
$779,000
62
13104 Waggoner Road Festus MO 63028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,560
Dom 4
$715,000
-$5,000
74
401 Jasper Road Festus MO 63028

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,829
Dom 28
$629,900
22
1604 Sugar Creek Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,000
Dom 187
$624,900
-$25,000
62
65 Ashford Place Festus MO 63028

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,642
Dom 8
$605,000
78
2381 Rock N Horse Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,600
Dom 206
$599,900
-$35,100
56
474 Huntington Trails Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,934
Dom 32
$599,900
-$100
46
11427 Westhill Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,808
Dom 1
$550,000
49
2824 Nicole Lane Festus MO 63028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,816
Dom 1
$535,000
16
2705 Niagara Falls Court Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,096
Dom 3
$519,900
69
10 Crystal Lake Court Festus MO 63028

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,759
Dom 108
$485,000
38
1509 Buck View Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,854
Dom 9
$479,000
43
3318 Watson Road Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,456
Dom 1
$469,900
-$15,000
61
7 Seclusion Woods Festus MO 63028

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,496
Dom 14
$440,000
-$10,000
49
2900 Old Highway A Festus MO 63028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,765
Dom 21
$429,900
58
132 Blue Ridge Trace Festus MO 63028

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,010
Dom 22
$410,000
58
11771 Kingston Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,547
Dom 0
$399,900
-$60,000
51
2394 Haverstick School Road Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,662
Dom 86
$399,900
50
1816 Belmont Court Festus MO 63028

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,750
Dom 79
$399,900
61
13967 Sullens Road Festus MO 63028

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,832
Dom 6
$399,900
62
1665 Scenic Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,535
Dom 11
$375,000
63
6150 SR DD Festus MO 63028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,320
Dom 47
$369,000
41
1824 Oak Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,720
Dom 95
$365,000
57
1045 Airport Road Festus MO 63028

Beds 3