69 results in search
$325,000
36
1811 Katelyn Street Kennett MO 63857

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,985
Dom 28
$270,000
18
40711 State Highway Mm Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,046
Dom 23
$236,000
24
18668 County Road 122 Malden MO 63863

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,882
Dom 25
$229,000
28
2481 County Road 609 Cardwell MO 63829

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,820
Dom 3
$225,000
17
3936 D Street Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,500
Dom 213
$225,000
34
17086 N County Line Road Bernie MO 63822

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,872
Dom 127
$220,000
26
928 E Baker Street Kennett MO 63857

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,479
Dom 80
$215,000
10
801 Park Street Kennett MO 63857

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,996
Dom 39
$210,000
35
1310 George Street Kennett MO 63857

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,564
Dom 42
$195,000
25
407 Palo Verde Drive Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,786
Dom 84
$192,500
9
907 Arnold Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,445
Dom 25
$190,000
24
7526 State Hwy 164 Cardwell MO 63829

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,084
Dom 335
$189,900
23
39988 Billy Blvd Campbell MO 63933

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,735
Dom 394
$189,000
35
2101 Burge Street Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,699
Dom 18
$189,000
25
17563 Kenton Street Kennett MO 63857

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,000
Dom 3
$180,000
21
39520 Kent Boulevard Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,887
Dom 109
$180,000
20
309 Park Street Campbell MO 63933

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,300
Dom 79
$179,900
13
501 S Wheeler Drive Kennett MO 63857

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,459
Dom 17
$174,000
14
706 Smith Street Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,813
Dom 123
$171,500
23
17504 Rigdon Street Kennett MO 63857

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,696
Dom 45
$165,000
12
1101 W 9th Street Kennett MO 63857

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,459
Dom 22
$160,000
-$5,000
30
22479 S Dorothy Drive Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,475
Dom 85
$160,000
24
1105 Peach Street Kennett MO 63857

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,764
Dom 37
$160,000
21
39947 James Ward Street Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,353
Dom 24
$150,000
19
301 E Linden Circle Kennett MO 63857

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,491
Dom 2
$149,900
14
1301 N Douglas Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,591
Dom 162
$149,500
-$5,400
28
39813 W Dorothy Drive Malden MO 63863

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,653
Dom 39
$149,000
-$6,000
30
104 S Everett Street Kennett MO 63857

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,728
Dom 57
$148,900
17
1816 Dixie Roadway Street Kennett MO 63857

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,194
Dom 10
$146,000
18
501 Lester Street Kennett MO 63857

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,671
Dom 28