37 results in search
$529,000
-$5,000
69
6 Annie Lane Farmington MO 63640

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,056
Dom 118
$500,000
12
5220 Hurryville Road Farmington MO 63640

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,740
Dom 1
$499,900
-$30,100
31
16093 Smith Road Farmington MO 63640

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,152
Dom 42
$349,900
41
96 Fox Drive Farmington MO 63640

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,404
Dom 15
$295,000
57
38 Elk Drive Farmington MO 63640

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,311
Dom 15
$279,900
31
61 Pheasant Farmington MO 63640

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,637
Dom 25
$250,000
-$9,900
22
5255 Hillsboro Road Farmington MO 63640

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,269
Dom 88
$229,900
29
203 Laurel Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,334
Dom 92
$220,000
28
601 1st Street Park Hills MO 63601

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,560
Dom 18
$197,900
14
310 Field Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,410
Dom 1
$194,900
9
5387 Hurryville Road Farmington MO 63640

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 154
$194,900
33
511 7th Street #A Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,796
Dom 140
$189,900
25
307 Poe Road Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,188
Dom 2
$172,500
13
700 Westwood Drive Park Hills MO 63601

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,508
Dom 31
$170,000
29
202 Woodbine Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,176
Dom 28
$165,000
29
618 Taylor Ave Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 900
Dom 51
$154,900
21
118 S Shaw Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,008
Dom 195
$154,900
-$10,099
18
9738 Flo Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 832
Dom 50
$150,000
10
17 Vine Street Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 2,414
Dom 215
$150,000
14
704 Camilla Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,308
Dom 25
$150,000
17
508 Lewis Street Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 850
Dom 3
$149,000
42
26 Woodlawn Drive Leadington MO 63601

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,051
Dom 30
$145,000
27
304 Lewis Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,106
Dom 79
$143,900
9
217 River Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,221
Dom 14
$140,000
10
623 Camilla Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,200
Dom 16
$138,900
22
201 Flat River Drive Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,044
Dom 9
$135,000
37
802 Monroe Street Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 882
Dom 2
$129,900
-$5,000
33
105 S Shaw Street Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 840
Dom 27
$129,900
18
513 W Elvins Boulevard Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,088
Dom 2
$124,900
26
306 Field Street Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,286
Dom 67