46 results in search
$950,000
-$150,000
41
17984 State Hwy 248 Cassville MO 65625

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,000
Dom 13
$799,900
30
14685 Fr 1095 Cassville MO 65625

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,495
Dom 6
$768,000
29
19358 Farm Road 2145 Cassville MO 65625

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 42
$749,900
-$25,100
60
8708 Farm Road 2140 Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,108
Dom 4
$699,000
72
13660 Farm Road 1090 Cassville MO 65625

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,200
Dom 45
$579,000
25
9125 Farm Road 2140 Cassville MO 65625

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,864
Dom 25
$492,500
55
25248 State Highway 76 Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,440
Dom 0
$439,000
1
15734 Farm Road 2140 Cassville MO 65625

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 6
$429,900
52
19191 Farm Road 1120 Cassville MO 65625

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,915
Dom 7
$420,000
43
13992 Farm Road 2185 Cassville MO 65625

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,015
Dom 50
$399,000
38
19343 Farm Road 1110 Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,551
Dom 6
$370,000
45
303 Melton Way Cassville MO 65625

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,880
Dom 0
$369,000
36
21033 State Highway 86 Cassville MO 65625

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,828
Dom 47
$354,900
25
22057 State Highway 37 Cassville MO 65625

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,780
Dom 6
$325,000
20
000 S Highway 37 Cassville MO 65625

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 89
$300,000
-$25,000
51
14497 Farm Road 1145 Cassville MO 65625

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,550
Dom 8
$290,000
10
16478 Farm Road 1170 Cassville MO 65623

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 27
$265,000
55
106 Rosedale Street Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,700
Dom 172
$255,000
-$5,000
32
19005 Farm Road 1170 Cassville MO 65625

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,142
Dom 12
$250,000
17
000 Farm Road 2155 Cassville MO 65625

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 87
$249,900
21
106 Mountain Street Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,637
Dom 18
$249,900
56
19312 State Highway M Cassville MO 65625

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,692
Dom 4
$240,000
43
112 Amber Street Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,590
Dom 0
$239,900
35
1420 Oakhill Drive Cassville MO 65625

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,344
Dom 18
$229,900
29
16062 Farm Road 1115 Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,711
Dom 7
$225,000
29
15547 Farm Road 2175 Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,123
Dom 0
$215,000
29
1110 E 13th Street Cassville MO 65625

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,925
Dom 0
$210,000
18
27 Sunset Drive Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,351
Dom 0
$179,000
25
19304 Hillcrest Lane Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,870
Dom 15
$149,500
35
300 Crystal View Drive Cassville MO 65625

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,446
Dom 0