75 results in search
$4,500,000
14
3600 Texas Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 21,955
Dom 83
$3,595,000
15
3530 Utah St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 117
$775,000
16
3323 Cherokee Street St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 4,375
Dom 85
$699,000
14
3166 Arkansas Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 62
$695,000
17
3659 S Broadway #2660-3663-3665 St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 308
$650,000
41
2902-2906 Cherokee Street #2902-2906 St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 7,112
Dom 86
$525,000
2
3465-67 South Grand St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,000
Dom 64
$515,000
31
3743 Wisconsin Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 5,696
Dom 99
$464,900
-$4,100
11
3451 Miami Street St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 5,112
Dom 9
$449,999
16
2119-2121 Utah Street St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,800
Dom 19
$449,900
64
3433-3435 Juniata Street St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,400
Dom 15
$400,000
11
3124 Oregon Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 4,719
Dom 103
$390,000
55
2702 S 13th Street St Louis MO 63118

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 4,602
Dom 5
$379,900
63
3005 S Compton Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,340
Dom 131
$375,000
41
3214 S Compton Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 3
$359,900
9
3956 Pennsylvania Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,886
Dom 15
$347,000
7
3113-3115 Magnolia ave St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,924
Dom 52
$342,000
33
3000 S Compton Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,300
Dom 20
$339,000
19
2641 Minnesota Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,432
Dom 69
$335,000
33
2626 Minnesota Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,244
Dom 14
$325,000
1
3463 S Grand Boulevard St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 33
$325,000
1
3448 Magnolia Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$319,000
72
3148 Oregon Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,264
Dom 13
$316,900
-$1,000
21
3343 Virginia Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,744
Dom 36
$300,000
14
2121 Withnell Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,500
Dom 6
$299,000
54
923 Withnell Avenue #Front & Rear St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,331
Dom 4
$295,000
23
3941 Minnesota Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 48
$295,000
28
3617 Minnesota Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 15
$289,900
-$5,000
39
3304-3306 Keokuk Street St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,780
Dom 23
$289,000
22
2806 Osage Street St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,966
Dom 23