35 results in search
$3,595,000
15
3530 Utah St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 117
$539,000
34
1936 Arsenal Street St Louis MO 63118

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,476
Dom 47
$524,900
34
3516 Magnolia Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,500
Dom 21
$500,000
54
2848 McNair Avenue St Louis MO 63118

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,280
Dom 5
$500,000
33
2922 S Compton Avenue St Louis MO 63118

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 3,042
Dom 44
$449,900
49
3614 California Avenue St Louis MO 63118

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 2,308
Dom 1
$449,900
51
3006 Virginia Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,624
Dom 2
$399,900
56
2909 McNair Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,246
Dom 5
$379,900
48
2918 Wisconsin Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,530
Dom 14
$375,000
29
2801 Missouri Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,250
Dom 15
$339,900
36
1906 Wyoming Street St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,002
Dom 14
$335,000
-$14,900
32
3445 Michigan Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,548
Dom 62
$316,900
-$1,000
21
3343 Virginia Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,744
Dom 36
$299,900
-$20,000
53
3310 Michigan Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,082
Dom 58
$299,000
55
923 Withnell Avenue St Louis MO 63118

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,298
Dom 5
$299,000
54
923 Withnell Avenue #Front & Rear St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,331
Dom 4
$297,700
27
3430 Juniata Street St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,541
Dom 98
$290,000
38
3878 Marine Avenue St Louis MO 63118

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 6,468
Dom 65
$280,000
32
2617 Arsenal Street St Louis MO 63118

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,769
Dom 7
$255,000
-$9,900
29
3531 California Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,464
Dom 64
$239,900
-$5,100
29
3436 Pennsylvania Avenue St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 1,927
Dom 68
$230,000
-$9,900
33
3450 Minnesota Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,131
Dom 28
$229,500
61
3408 Winnebago Street St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,746
Dom 40
$227,500
41
3142 Winnebago Street St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 1,986
Dom 55
$220,000
22
3147 Michigan Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,600
Dom 71
$220,000
23
3451-53 S Grand Boulevard St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 5,410
Dom 2
$215,000
-$25,000
39
3144 Potomac Street St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,702
Dom 42
$205,000
33
2845 Chippewa Street St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,598
Dom 4
$195,000
27
3831 S Grand Boulevard St Louis MO 63118

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 107
$185,000
20
3943 Ohio Avenue St Louis MO 63118

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,700
Dom 19