26 results in search
$429,900
5
2817 Pomme Meadows Drive Arnold MO 63010

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,387
Dom 0
$565,000
51
315 Bramtonn Place Arnold MO 63010

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 3,162
Dom 4
$499,999
50
672 Berrywine Lane Arnold MO 63010

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,500
Dom 154
$415,000
42
3 Jeremy Court Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,531
Dom 55
$400,000
44
2121 Blossom Lane Arnold MO 63010

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,286
Dom 42
$379,900
55
4052 Whitehall Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,920
Dom 0
$364,900
42
25 Milanna Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,350
Dom 5
$359,900
66
1259 Rockwood Forest Drive Arnold MO 63010

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,664
Dom 5
$359,900
-$15,000
53
5106 Dominion Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,788
Dom 27
$349,900
-$10,000
58
2631 Georgia Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,386
Dom 67
$335,000
44
1412 Apple Ridge Court Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,262
Dom 4
$325,000
28
2846 Fannie Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,144
Dom 20
$324,900
35
2796 Corral Estate Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,376
Dom 2
$301,900
46
1723 Melody Lane Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,144
Dom 3
$300,000
34
747 Esther Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,440
Dom 2
$300,000
1
622 Idaho Drive Arnold MO 63010

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,624
Dom 0
$294,900
72
2275 Grant Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,440
Dom 0
$289,000
20
40 Rainbow Trail Arnold MO 63010

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,500
Dom 2
$285,000
55
3600 Gary Road Arnold MO 63010

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,189
Dom 12
$284,900
55
1076 Deborah Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,040
Dom 9
$259,999
32
1561 Archer Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 912
Dom 28
$250,000
29
656 Rockwood Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,008
Dom 3
$230,000
32
2640 Diane Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,040
Dom 2
$229,900
35
505 Robin Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 27
$220,000
21
5248 Elaine Drive Arnold MO 63010

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,600
Dom 3
$109,900
37
3889 Gary Road Arnold MO 63010

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 850
Dom 10